Asclepios S.A.
Hurtownia Farmaceutyczna Asclepios jest spółką akcyjną, działającą na rynku od 1995 roku. Asclepios  to spółka o nowoczesnej strukturze zarządzania. Właściwy trzon firmy to działy handlowe. Pozostałe usługi powierzone zostały partnerom zewnętrznym.

System logistyczny oparty jest na rozbudowanej w całym kraju sieci transportowej, kilku punktach przeładunkowych, na centralnym magazynie leków w Warszawie oraz na otwartym nowym Centrum Dystrybucji w Sieradzu.

Obecnie firma współpracuje prawie z  połową szpitali w Polsce, wygrywając coraz więcej umów przetargowych. Partnerami spółki są najwięksi dostawcy na rynku medycznym, toteż Asclepios posiada w swojej ofercie wszystkie dostępne w Polsce  leki dla lecznictwa zamkniętego. Prowadzi również samodzielny import leków szpitalnych. W swojej ofercie spółka posiada  dostępne na rynku leki dla lecznictwa zamkniętego, prowadzi również samodzielny import leków szpitalnych. Zamówienia realizowane są codziennie, a wykwalifikowany i odpowiednio przeszkolony personel zawsze  gotowy jest udzielić niezbędnej pomocy. Nowoczesny, skomputeryzowany system przyjmowania zleceń, fakturowania, zarządzania zapasami magazynowymi i logistyki daje możliwość pełnej kontroli , sprawnego wydawania towaru i szybkiego  docelowego transportu.

W 2020 roku spółka wybudowała i otworzyła w Sieradzu w Kompleksie 5 Podstrefy Sieradz (ul. Dworska) Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nowoczesny magazyn logistyczny. Sieradzki magazyn wyróżnia się jednymi z nowocześniejszych w Polsce rozwiązań w obszarze magazynowania leków.


Inni Inwestorzy