Miló

MILÓ to polska marka, producent wysokiej klasy zlewozmywaków granitowych.

Podążając za potrzebami klientów, MILÓ łączy przemyślany i niepowtarzalny design z funkcjonalnością. Stosując nowoczesne technologie produkcji, wykorzystuje najwyższej jakości materiały.

W krótkim czasie firma MILÓ stała się czołowym producentem zlewozmywaków granitowych dla wielu krajowych oraz międzynarodowych firm. Niezależnie od tego, czy współpraca dotyczy producentów, dystrybutorów czy projektantów, to profesjonalny i godny zaufania partner na każdym etapie projektu.

Celem firmy jest stworzenie rzetelnych, długoterminowych relacji biznesowych, w których doświadczenie i odpowiednie kompetencje to kluczowe elementy.

MILÓ obsługuje blisko 2500 kontrahentów, posiada rozbudowaną sieć eksportową na całym świecie.

Oferuje dwie formy współpracy; pierwsza dla klientów oczekujących gotowych rozwiązań do bezpośredniej sprzedaży. Jest to opcja dla firm, które z szerokiej gamy produktów chcą wybrać dla siebie odpowiednie modele.

Druga to kompletny model współpracy dla klientów planujących wdrożyć własne projekty zlewozmywaków. Cały proces przeprowadzany jest wewnętrznie, od chwili powstania zgodnej z projektem formy, do momentu uruchomienia produkcji i otrzymania finałowego produktu.

MILÓ jest wsparciem na każdym etapie współpracy; zaczynając od analizy projektów, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych i konsultacji, aż do realizacji etapu produkcyjnego.
Inni Inwestorzy