OSM WART-MILK

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK w Sieradzu działa od 1926 roku. W swojej działalności łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzania produktów nabiałowych. Spółdzielnia posiada w swojej ofercie handlowej produkty, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami smakowymi, odżywczymi i dietetycznymi. Wysoka jakość, bezpieczeństwo zdrowotne oraz ciekawa szata graficzna opakowań to czynniki, które powodują, że produkty są zauważalne na rynku.

OSM WART-MILK produkuje wyroby pod własną marką MU!, ME!: mleko spożywcze oraz mleko UHT (o różnej zawartości tłuszczu), mleko kozie, produkty fermentowane, śmietany i śmietanki UHT, serki homogenizowane, twarogi, a także masło. OSM WART-MILK jest także producentem wyrobów w proszku, oferuje: mleko w proszku pełne i odtłuszczone, serwatkę w proszku. Spółdzielnia stawia na stałą poprawę jakości, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa zdrowotnego produktów. Potwierdzeniem tych działań jest uznanie przez międzynarodową jednostkę certyfikującą – Lloyd’s Register, która nagrodziła Spółdzielnię po raz pierwszy w 2017 roku certyfikatem z zakresu systemu International Food Standard (IFS).

OSM WART-MILK posiada kompetencje do rozwoju eksportu oraz posiada konkurencyjne produkty przystosowane do wymogów rynków zagranicznych. Posiadane uprawnienia eksportowe do: Chińskiej Republiki Ludowej, Albanii, Nigerii, Kuby, Malezji, Ukrainy, Republiki Mołdawii, Japonii, Republikę Serbii i Republiki Macedonii.


Zakład produkcyjny Wart-Milk / Sieradz, ul. Wojska Polskiego 41/45


Inni Inwestorzy